Co umíme

Těší se vaši zaměstnanci, zákazníci nebo obchodní partneři na další party s řízečky a bohemkou? Věříme, že je čas na změnu, potěšte je svou invencí. Originální a lehké menu, kterého se jen tak nepřejíte. Neokoukané nápady plné exotických chutí. Přinášíme moderní, čerstvé a udržitelné řešení ušité na míru vašim eventům. Vyjednejte s pomocí perfektně dochuceného avokádového sushi svůj životní obchod. Domácí pasta, šťavnaté burrito, mini burgery přímo z grilu nebo raw cheesecake – dáme dohromady menu, které probudí vaše chuťové pohárky a vaši hosté na něj budou ještě dlouho vzpomínat.


Ať už poptáváte kompletní akci na klíč pro 150 osob nebo hledáte rychlou záchranu pro několik opožděně nahlášených vegetariánů či celiaků, jsme tu pro vás. Vaše přání vždy pozorně vyslechneme a catering vám ušijeme přímo na míru. Přijedeme, připravíme, obsloužíme, uklidíme. Jednoduchý coffee break, výroční banket, garden party, svatba nebo raut, milujeme všechny druhy eventů. Vše v rámci neformální profesionality, s důrazem na maximální spokojenost vašich hostů. Dodáme vašemu eventu šťávu.
Nejsme lhostejní k přírodě, staráme se. Chutně a udržitelně spolu ladí, přesvědčíme vás. Moderně znamená v našem podání bez masa. Zachyťte nejnovější trendy v gastronomii a dokažte svým hostům, že jste vždy o krok napřed. Nabízíme čistě veganský catering, navíc bez zbytečných obalů, tedy zero waste. Pokud u vás rezonují témata jako recyklace, netestováno na zvířatech, vyrobeno eticky apod., potom nehledejte dál. Když vám na přírodě záleží při redukci tisku, myslete na to i při eventu, o nic nepřijdete, naopak.

Za naším produktem stojí zavedená veganská restaurace Incruenti. Vždy pracujeme s prověřeným a vysoce profesionálním týmem, který se postará o vynikající gastronomický zážitek. Příjemné zázemí můžeme navíc využít k vašemu teambuildingu, workshopu, školení nebo ideálně kombinaci obojího. Využijte Incruenti ke školení a následně si na naší zahrádce plné domácích bylinek uspořádejte perfektní grilovačku. Rádi vám ušijeme smysluplný teambuilding na míru.